PRVOMAJSKO KRESOVANJE 2013

Spoštovani!

Vabimo vas na veliko prvomajsko kresovanje v organizaciji Turističnega društva Zalog, Zavoda Turizem Ljubljana in Mladinskega društva Podgrad. Kup vejevja in odpadnih palet vsak dan raste in na dan kresovanja, 30.4.2013, bo dovolj velik, da bodo ognjeni zublji parali nočno nebo. Trudimo se, da bi vsem popestrili predpraznični večer in nekoliko obudili čase, ko se je resnično množično kresovalo. Ta večer bo priložnost, da si privoščite prve letošnje jedi z žara, ki jih bo pekel Bojan, za žejne bo na voljo tudi točilni pult, pod kozolcem pa bodo »žgali« fantje, ki slišijo na ime VIŽA. Fantje obljubljajo obilo dobre glasbe, ki bo kar vlekla na plesišče.

Parkiranje bo organizirano, za vreme se tudi dogovarjamo.

Skratka, pridite na veselo prvomajsko kresovanje v Podgrad, na posestvo Konjeniško športno rekreacijskega centra, Cesta v Kresnice  23.

Povabite tudi sosede, prijatelje in sorodnike, naj se skupaj z Vami poveselijo in za nekaj uric odložijo vsakdanje skrbi.

Pri izvedbi kresovanja nam pomagajo:

-         Zavod Turizem Ljubljana

-         Mladinsko društvo Podgrad

-         Podjetje Tisa d.o.o.

-         Gostilnica Pri Mostu, Gregor Zalar s.p.

KONICA MINOLTA SLOVENIJA d.o.o.

-         Drugi donatorji in prostovoljci ter,

-         Članice in člani TD Zalog

1366377533_Kresovanje Podgrad 2013.pdf